Błękitni Stargard się przełamali. Obejrzyj zdjęcia z meczu ze Zniczem Pruszków

Grzegorz Drążek
Błękitni mają siedem zwycięstw, trzy remisy, jedenaście porażek
Błękitni mają siedem zwycięstw, trzy remisy, jedenaście porażek Tadeusz Surma
W ostatnim w tym roku meczu w II lidze piłkarskiej Błękitni Stargard wygrali u siebie ze Zniczem Pruszków 3:2. Stargardzki zespół przerwał serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Po pierwszej części sezonu jest na trzynastym miejscu w tabeli. W II lidze będzie teraz przerwa zimowa.

Błękitni Stargard po 18 minutach spotkania ze Zniczem Pruszków przegrywali 0:2, ale nie zrezygnowali z walki o zwycięstwo.

Jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do remisu, po golach Michała Cywińskiego a Adriana Kwiatkowskiego. W drugiej połowie, w 75 minucie bramkę na wagę zwycięstwa i przełamania Błękitnych strzelił głową Przemysław Brzeziański.

Błękitni Stargard po pierwszej części sezonu mają 24 punkty i plasują się na trzynastym miejscu. Przerwę zimową będą mieli nieco spokojniejszą, ponieważ nie są w strefie spadkowej. Ale przewaga jest niewielka i wiosną czeka ich ciężka walka o utrzymanie w II lidze.